+48 501 441 648 Pracujemy przeważnie w terenie. W biurze staramy się być w godzinach od 12 do 18 od poniedziałku do piątku.
  • okna pcv Warszawa Wilanów

    O NAS

Salon okien i drzwi – firma Famix


Naszym priorytetem jest perfekcyjne wykonanie zlecenia, które pozwoli na spełnienie wszystkich oczekiwań.

Proponujemy zakup wysokiej jakości okien, drzwi wejściowych i bram garażowych wraz z kompleksową usługą montażową, co pozwoli na szybkie zakończenie budowy, zsynchronizowanie zamknięcia stanu surowego (okna + drzwi + bramy) oraz pełną wymianę stolarki. Zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę.

Okna, drzwi, bramy – duży wybór


Zawsze najważniejsza jest dla nas Państwa wygoda oraz zwiększenie możliwości wyboru, to właśnie te dwie rzeczy były dla nas impulsem do stworzenia nowego miejsca ekspozycyjnego.

W 2006 roku rozpoczęliśmy budowę nowego Salonu Wystawowego. Obecnie na powierzchni ponad 200 m2 prezentujemy Państwu duży wybór okien PCV, okien drewnianych oraz drewniano-aluminiowych. Sprzedajemy też drewniane drzwi wejściowe i drzwi wewnętrzne, bramy garażowe oraz wiele innych produktów. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o możliwość wynajmu mini dźwigów, znacznie usprawniających proces montażu okien i szyb. Do Państwa dyspozycji oddajemy fachowych mobilnych doradców technicznych. Wykonają oni dla Państwa bezpłatne pomiary i wyceny oraz pomogą zaproponować, wybrać i zamówić optymalne rozwiązanie. Ponadto nadzorują oni proces realizacji zamówienia, transportu i wszelkie prace związane z montażem oraz zajmują się obsługa posprzedażową.

Uwaga! Technik jest zobowiązany przyjechać do tych z Państwa, którzy są już zdecydowani na zakup naszych produktów.

Kontakt

FAMIX

ul. Zapłocie 8
02-970 Warszawa
tel. 501 441 648
e-mail: famix@famix.pl

 

 

profesjonalny montaż okien drzwi bram Warszawa Wilanów

przedstawiciel handlowy

Dariusz Kanabus  
tel. 502 259 541
e-mail: dk@famix.pl